X
پنجشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳ ۲۲
چچ
توسعه و بالندگی در کشور با تلاش های سربازان گمنام

روابط عمومی سازمان

توسعه و بالندگی در کشور با تلاش های سربازان گمنام

مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار داشت: فعالیت های سربازان گمنام که دایره گسترده ای از امنیت در حوزه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... را در بر می گیرد و در سایه خنثی سازی تلاش های دشمنان است قابل تقدیر و توجه است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی، وی گفت: فعالیت های سربازان گمنام که دایره گسترده ای از امنیت در حوزه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... را در بر می گیرد و در سایه خنثی سازی تلاش های دشمنان است قابل تقدیر و توجه است.

او افزود: برخورد با برخی از باندهای ارتشاء، اختلاس، مبارزه با اخلالگران در بازار ارز و خودرو و محتکران کالا، جلوگیری از فرار مالیاتی و قاچاق، ممانعت از فعالیت های مخرب اقتصادی و موارد متعدد دیگر بخشی از افتخارات و ثمرات این مجاهدت‌های خاموش است.

وی تصریح کرد: در عرصه اقتصاد دو شاخصه داریم یکی سلامت اقتصادی و دوم امنیت اقتصادی، باید امنیت سرمایه گذارانی که سرمایه خود را صرف تولید و رونق کسب و کار در کشور می کنند فراهم شود.

مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی بیان کرد: امنیت نعمت ناشناخته ای است که اساس شکوفایی کشور در عرصه‌های علمی، اقتصادی، فرهنگی واجتماعی را تشکیل مدهد و بر اساس همین مساله است که رشد و پویایی جامعه محقق می‌شود.

ایشان خاطرنشان کرد: ایجاد امنیت اقتصادی و اجتماعی که از شاخص های مهم و حساس امروز کشور در جهت توسعه سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال همراه با آرامش می باشد؛\ با فعالیت های شبانه روزی سربازان گمنام محقق شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 13.446539402008
Query time: 12.55034939448