X
یکشنبه, ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۱۹ ۴۳
چچ
کشف انبار احتکار سیمان در شاهیندژ

رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان شاهیندژ

کشف انبار احتکار سیمان در شاهیندژ

رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان شاهیندژ اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمت سیمان و آغاز فصل ساخت وساز، در پی بازدید های انجام شده از واحدهای صنفی توزیع مصالح ساختمان در این شهرستان 800 کیسه سیمان خاکستری تیپ یک که در یکی از انبارها احتکار شده بود کشف شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی، امان الله نقدی گفت: با توجه به افزایش قیمت سیمان و آغاز فصل ساخت وساز، در پی بازدید های انجام شده از واحدهای صنفی توزیع مصالح ساختمان در این شهرستان 800 کیسه سیمان خاکستری تیپ یک که در یکی از انبارها احتکار شده بود کشف شد.

وی افزود: برای واحد صنفی خاطی پرونده تخلف صنفی احتکار به ارزش بیش از 192 میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی بیشتر و صدور حکم نهایی به تعزیرات حکومتی ارجاع گردید.

نقدی تصریح کرد: در مدت زمان اجرای طرح ویژه نوروز 1400 نیز در شهرستان شاهیندژ 409 مورد بازرسی انجام شد که منجر به تشکیل 75 فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش بیش از 162 میلیارد ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذیصلاح ارجاع داده شد.

رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان شاهیندژ اضافه کرد: همچنین در فروردین ماه سال جاری و در راستای نظارت بر عملکرد واحد های پخت و توزیع نان در این شهرستان 138 مورد بازرسی از نانوایی ها انجام شد که 23 پرونده تخلف صنفی با عنوان عرضه خارج از شبکه به ارزش بیش از 218 میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

نقدی خاطرنشان کرد: همشهریان محترم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی از جمله گرانفروشی، عدم ارائه و یا عدم فروش کالای موجود در واحد، عدم درج قیمت، احتکار، قاچاق و غیره را از طریق سامانه شبانه روزی 124 ستاد خبری شهرستان و یا با مراجعه حضوری با ما در میان بگذارند تا در اسرع وقت مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 12.037903308868
Query time: 11.175396760305