X
پنجشنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۰۰ ۵۱
چچ
برای معین های اقتصادی مثلث اقتصادی _ فرهنگی مشوق های در نظر گرفته شده است

روابط عمومی سازمان

برای معین های اقتصادی مثلث اقتصادی _ فرهنگی مشوق های در نظر گرفته شده است

رییس اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی در جلسه توجیهی گام های اجرایی مدل الگوی مثلث توسعه اقتصادی _ فرهنگی جنوب استان اظهار کرد: برای معین های اقتصادی که در اجرای این طرح مشارکت کنند مشوق هایی در نظر گرفته شده است که جهت اجرایی شدن باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی، سیفعلی ضربی گفت:برای معین های اقتصادی که در اجرای این طرح مشارکت کنند مشوق های بانکی کم بهره و مالیاتی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: فعالان اقتصادی استان در زمان های بحران و اجرای مسئولیت های اجتماعی بیشترین کمک را انجام داده و همیشه پیش قدم بوده اند و امید واریم که در اجرای این طرح نیز پیش قدم باشند.

ضربی تصریح کرد: برای اجرای موفق مدل توسعه اقتصادی _ فرهنگی و جذب سرمایه گذاری در مناطق روستایی به عنوان معین های اقتصادی باید دستگاه های دولتی، دهیاران، ائمه جماعت مناطق، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دیگر نهادها و دستگاه های زیربط محیط امنی را ایجاد کرده و زیرساخت های لازم از جمله راه های دسترسی، برق، آب و گاز را برای اجرای موفق طرح مهیا کنند.

رییس اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اضافه کرد: جهت محرمیت زدایی از مناطق روستایی در استان و ایجاد فرصت های شغلی در این مناطق باید روستاییان، دهیاران و شوراهای روستایی با معین های اقتصادی همراه شوند تا نتیجه این سرمایه گذاری در زندگی روستاییان احساس شود.‌

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.5973919232686
Query time: 1.9017097155253