X
یکشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۶ ۵۹
چچ
افتتاح مرکز شورای حل اختلاف در اتاق بازرگانی استان

روابط عمومی سازمان

افتتاح مرکز شورای حل اختلاف در اتاق بازرگانی استان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی در آیین افتتاح و راه اندازی شورای حل اختلاف صنعت، معدن وتجارت در اتاق بازرگانی اظهار کرد: در راستای عمل به منویات رهبری و شعارسال که از سوی ایشان با عنوان سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" مزین شده است برای تسهیل در حل اختلافات و مشکلات پیشروی مدیران واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی مرتبط با قوه قضاییه این شورا راه اندازی گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی، غلامرضا بابایی در آیین افتتاح و راه اندازی شورای حل اختلاف صنعت، معدن وتجارت در اتاق بازرگانی گفت: در راستای عمل به منویات رهبری و شعارسال که از سوی ایشان با عنوان سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" مزین شده است برای تسهیل در حل اختلافات و مشکلات پیشروی مدیران واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی مرتبط با قوه قضاییه این شورا راه اندازی گردید.

وی افزود: در مرکز شورای حل اختلاف صنعت، معدن وتجارت که امروز مورد افتتاح و راه اندازی قرار گرفت مشکلات و اختلافات مرتبط توسط کارشناسان و قضات خبره مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت تا مدیران واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی درگیر بروکراسی اداری نشوند.

رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی نیز در آیین افتتاح این شورا گفت: امیدواریم با تشکیل این نهاد مشکلات کسبه و اصناف، واحدهای تولیدی، اقتصادی و صنعتی با استفاده از سنت حسنه سازش با صلح و دوستی فیصله پیدا کند.


ناصر عتباتی افزود: اگر بتوانیم از ظرفیت این شورا استفاده بهینه کنیم نتایج ارزشمندی حاصل خواهد شد.

وی ادامه داد: در شرایط تحریم این واحدهای تولیدی هستند که چرخه اقتصاد کشور را به حرکت در می‌آورند و موجب رونق اقتصادی کشور می‌شوند، پس تکلیف ماست از همه کسانی که در این مسیر قدم بر می‌دارند،حمایت کنیم.

شورای حل اختلاف صنعت، معدن و کشاورزی ارومیه به منظور رفع مشکل واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی با استفاده از ظرفیت سازشی شوراهای حل اختلاف ارومیه در محل اتاق بازرگانی استان افتتاح شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.3946865399679
Query time: 2.6175265312195