X
پنجشنبه, ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۲ ۵۵
چچ
21هزار میلیارد ریال در بخش صنعت آذربایجان‌غربی سرمایه‌گذاری شد

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی

21هزار میلیارد ریال در بخش صنعت آذربایجان‌غربی سرمایه‌گذاری شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی در حاشیه بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور از واحد های صنعتی ارومیه اظهار کرد: برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی وتوسعه بخش صنعت این استان از ابتدای سال جاری ۲۱ هزار و ۶۲ میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی، غلامرضا بابایی در حاشیه بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور از واحد های صنعتی ارومیه اظهار کرد: برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی وتوسعه بخش صنعت این استان از ابتدای سال جاری ۲۱ هزار و ۶۲ میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام شد.

وی افزود: این میزان سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی۳۳۴ واحد تولیدی و صنعتی انجام شده است.پیش‌بینی می‌شود با وارد شدن این واحدهای تولیدی صنعتی به مدار تولید برای ۶ هزار و ۲۳۶ نفر اشتغال مستقیم ایجاد شود.

بابایی تصریح کرد: همچنین طی ۲ ماهه نخست امسال ۲۸ فقره پروانه بهره‌برداری ایجادی و توسعه برای واحدهای صنعتی در استان صادر شده است.برای راه‌اندازی و بهره‌برداری از این واحدها نیز بیش از یک هزار و ۲۷۹ میلیارد ریال سرمایه گذاری بعمل آمده است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر ۲ هزار و ۴۱ واحد صنعتی با حجم سرمایه گذاری ۷۴ هزار و ۲۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم و پایدار برای ۵۸ هزار و ۲۶۵ نفر در آرذبایجان‌غربی مشغول به فعالیت می‌باشند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد: ۳۰۹ طرح صنعتی نیز با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصدی با حجم سرمایه گذاری بیش از ۲۳ هزار و ۷۶۶ میلیارد ریال در دست اجرا می باشد که با راه اندازی این واحدها زمینه اشتغال برای ۸ هزار و ۳۳۸ نفر فراهم خواهد شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.7496120134989
Query time: 2.9580709139506