X
دوشنبه, ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ۴۸
چچ
مراسم بزرگداشت روز صنعت، معدن و تجارت در پیرانشهر

رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان پیرانشهر

مراسم بزرگداشت روز صنعت، معدن و تجارت در پیرانشهر

رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان پیرانشهر گفت: بمناسبت گرامیداشت روز صنعت، معدن وتجارت و با توجه به ممنوعیت های کرونایی در این شهرستان برای تجلیل از صنعتگران و تولید کنندگان پیرانشهر، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مقامات شهرستانی از واحدهای صنعتی و تولیدی بازدید کرداند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی، قادر پیروتی عنوان کرد: بمناسبت گرامیداشت روز صنعت، معدن وتجارت و با توجه به ممنوعیت های کرونایی در این شهرستان برای تجلیل از صنعتگران و تولید کنندگان شهرستان، فرماندار، نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی و دیگر مقامات شهرستانی از واحدهای صنعتی و تولیدی بازدید کرداند.

وی افزود: در این بازدید از محل دو واحد تولیدی در حال تکمیل کارخانه پی وی سی، کابینت ساختمانی و کارخانه عایق رطوبتی واقع در شهرک صنعتی نیز بازدید بعمل آمد که با ورود این 2 واحد تولیدی صنعتی به چرخه تولید زمینه اشتغال مستقیم برای 45 نفر فراهم خواهد شد.

پیروتی تصریح کرد: هم اکنون در پیرانشهر 67 واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری معتبر در حال فعالیت می باشند که برای فعالیت این واحدها مبلغ بیش از 801 میلیارد ریال سرمایه گذاری از سوی بخش خصوص انجام شده است که زمینه اشتغال مستقیم را برای یک هزار و 404 نفر را فراهم ساخته اند.

رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان پیرانشهر بیان کرد: شهرک صنعتی این شهرستان یکی از شهرک های صنعتی فعال استان می باشد که عمده تولیدات واحدهای صنعتی آن با توجه به نزدیکی به مرز کشور عراق به آن کشور صادر می گردد.

پیروتی خاطر نشان کرد: پیرانشهر به لحاظ نزدیکی به مرز زمینی عراق و همچنین وجود بازارهای بکر برای کالاهای تولید شده داخلی در این کشور بهترین موقعیت جغرافیایی را برای انجام سرمایه گذاری، تولید و صادرات دارد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.6036273638407
Query time: 1.8939800262451